!

ТОВ 'МІКРОНКЕПІТАЛ' ТОВ «МІКРОНКЕПІТАЛ» є членом «Професійної Асоціації учасників Ринків капіталу та Деривативів (ПАРД) – професійного об’єднання на фондовому ринку України».

Новини


ПАРД сподівається, що зміни до Положення щодо пруденційних нормативів ТЦП дозволять до 1 липня 2014 р. вийти на рівень їх нормативних значень

Зміни до Положення щодо пруденційних нормативів ТЦП, які були запропоновані від ПАРД, стосувались уточнення розрахунку регулятивного капіталу, що дозволило б торговцям вкладати кошти в активи, які до цих Змін вважались «поганими» і віднімались від власного капіталу. Це вкладення в акції приватних товариств і вкладення у недиверсифіковані інвестиційні фонди. Крім того, ПАРД у листі до НКЦПФР (посилання) запропонував наступне:

Якщо причиною недотримання нормативного значення пруденційних показників регулятивного капіталу, адекватності регулятивного капіталу та адекватності капіталу першого рівня є цінні папери емітентів, щодо яких проводиться процедура ліквідації (зупинено обіг) або які заблоковані на підставі рішень НКЦПФР, то термін приведення значень вказаних пруденційних показників у відповідність із нормативним значенням може бути подовжений до відповідного рішення НКЦПФР щодо ліквідації емітента, відновлення обігу або розблокування цінних паперів цього емітента».

Саме вирішення цієї проблеми дозволить більшості сумлінних торговців досягти пруденційних нормативів.

Джерело http://www.pard.ua/news/pard_news/2013-12-02-10%253A03

Про компанію

ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "МІКРОНКЕПІТАЛ"
(Код за ЄДРПОУ 35201415)
Торговець цінними паперами та Депозитарна установа у Києві

Контакти

Україна, 01030, м. Київ, вул. Б.Хмельницького, буд.16-22
Тел./факс (099) 095-75-05