!

ТОВ 'МІКРОНКЕПІТАЛ' ТОВ «МІКРОНКЕПІТАЛ» є членом «Професійної Асоціації учасників Ринків капіталу та Деривативів (ПАРД) – професійного об’єднання на фондовому ринку України».

Новини


ПАРД та АФП доопрацювали примірне Положення про внутрішній контроль торговця ЦП

ПАРД та АФП отримали відповідь НКЦПФР на свій запит щодо надання пропозицій та зауважень до проекту примірного Положення про внутрішній контроль торговця ЦП.

У зв’язку з цим Асоціації доопрацювали проект примірного Положення з урахуванням пропозицій НКЦПФР. Корективи здебільшого стосуються уникнення дублювання норм внутрішніх документів торговця та нормативно-правових актів НКЦПФР. Зважаючи на те, що при внесенні змін до нормативно-правових актів НКЦПФР, відповідні зміни необхідно буде вносити і до внутрішніх положень, ПАРД та АФП при доопрацюванні документу користувались посиланням на відповідні нормативно-правові акти.

Також НКЦПФР вважає, що немає необхідності зазначати у проекті примірного Положення повний перелік пруденційних нормативів, періодичність їх розрахунку та нормативні значення, встановлені Положенням щодо пруденційних нормативів професійної діяльності на фондовому ринку - діяльності з торгівлі цінними паперами, затвердженим рішенням НКЦПФР від 25.12.2012 № 1900. У своєму листі Комісія зазначає, що планується внесення змін до зазначеного Положення, зокрема, стосовно переліку пруденційних нормативів для вимірювання та оцінки ризиків торговців цінними паперами, методики та періодичності розрахунку показників, а також їх нормативних значень.

З текстом доопрацьованого примірного Положення про внутрішній контроль торговця цінними паперами можна ознайомитись у розділі сайту "Методичні матеріали з торгівлі ЦП".

Джерело http://www.pard.ua/news/pard_news/2014-06-11-09%253A07

Про компанію

ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "МІКРОНКЕПІТАЛ"
(Код за ЄДРПОУ 35201415)
Торговець цінними паперами та Депозитарна установа у Києві

Контакти

Україна, 01030, м. Київ, вул. Б.Хмельницького, буд.16-22
Тел./факс (099) 095-75-05