!

ТОВ 'МІКРОНКЕПІТАЛ' ТОВ «МІКРОНКЕПІТАЛ» є членом «Професійної Асоціації учасників Ринків капіталу та Деривативів (ПАРД) – професійного об’єднання на фондовому ринку України».

Наша команда


Директор Берестов Сергій Геннадійович (на фондовому ринку з  2007 року, сертифікований професіонал з  депозитарної діяльності та діяльності з торгівлі цінними паперами).

Начальник відділу цінних паперів Берестова Ольга Семенівна (на фондовому ринку з 2007 р., сертифікований професіонал з торгівлі цінними паперами).

Економіст з фінансової роботи Сільченко Ірина Володимирівна (на фондовому ринку з 2010р., сертифікований професіонал з торгівлі цінними паперами).

Професіонал з торгівлі цінними паперами Якимчук Олександр Євгенович (на фондовому ринку з 2018р., сертифікований професіонал з торгівлі цінними паперами).

Професіонал з депозитарної діяльності Окладникова Тетяна Ігорівна (на фондовому рику з 2014p., сертифікований професіонал з депозитарної діяльності).

Професіонал з депозитарної діяльності Степанець Олена Анатоліївна (на фондовому рику з 2007p., сертифікований професіонал з депозитарної діяльності).


Про компанію

ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "МІКРОНКЕПІТАЛ"
(Код за ЄДРПОУ 35201415)
Торговець цінними паперами та Депозитарна установа у Києві

Контакти

Україна, 01030, м. Київ, вул. Б.Хмельницького, буд.16-22
Тел./факс (099) 095-75-05